Liliann Kristinn Elmborg (VIDEO)

Skuteczne kuracje oczyszczające (jelita, wątroba, nerki) - 30.01.2019, KGNŚ, Warszawa

"Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać pianistką. Skończyłam klasę fortepianu w Akademii Muzycznej w Łodzi. Miałam koncerty solowe, kameralne, stałą pracę w szkole muzycznej oraz Akademii Muzycznej w Warszawie. Ze względu na męża, Duńczyka, wyemigrowałam do Kopenhagi, gdzie dalej koncertowałam. Myślałam, że tak już będzie zawsze. Jednak trwało to tylko 7 lat.

Przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, nie wiedząc, że jest w nim ukryta pleśń. Mój organizm tego nie wytrzymał. Pojawiły się objawy uczuleń, astma, reumatyzm. Choroba rozwijała się tak szybko, że nie byłam w stanie pracować. Leczono mnie różnymi metodami. Jednak po 8 latach walki, lekarze oświadczyli, że nie są w stanie mi pomóc. Nie mogłam chodzić, jeść, stawy płonęły żywym ogniem, byłam coraz słabsza. Mimo tego nie poddawałam się. W ciągu kolejnych 15 lat odwiedziłam co najmniej 25 różnych gabinetów medycyny naturalnej. Bezskutecznie przeszłam wiele kuracji.

Postanowiłam więc szukać alternatywnych metod leczenia. Odkryłam m.in. sposoby oczyszczania organizmu polecane przez Edgara Caycego i dr Huldę Clark. Traktując je jako wskazówki, zaczęłam eksperymentować, modyfikując, a także dodając do nich nowe elementy. Tak powstały moje receptury i kuracje, co w połączeniu ze stworzoną przeze mnie nową wersją aparatu typu Zapper pozwoliło mi wstać z wózka inwalidzkiego, pozbyć się astmy i alergii. Nabrałam sił nie tylko, aby zająć się domem, córkami, ale też przekazywać swoją wiedzę w formie prelekcji, artykułów oraz książek.

W 1999 r. postanowiłam podzielić się doświadczeniami, jak również płynącymi z nich wnioskami w sposób kompleksowy. Opracowałam kompletny program kuracji oczyszczających i wzmacniających, założyłam firmę Medi-Flowery. Oferuje ona sprawdzone, skuteczne suplementy, a także aparat Zapper (Medikzap). Jest on prawdopodobnie jedynym na rynku tego typu urządzeniem, które przeszło laboratoryjne badania skuteczności."
(Liliann Kristinn Elmborg)

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.