Adam Gocel (VIDEO)

"MOJE TRZECIE ŻYCIE" - 06.02.2019, KGNŚ, Warszawa

Adam Gocel to niekonwencjonalny terapeuta, który długie lata pomagał chorym m.in. w warszawskim BIOTONIE. Z wykształcenia i wykonywanego zawodu: lekarz weterynarii – w takim właśnie charakterze pracował m.in. w Urzędzie ds. Rozwoju Rolnictwa w Maroko, gdzie trenował również jedną z tamtejszych drużyn piłkarskich (sic!). To jednak nie wszystko. Po powrocie do kraju przez prawie 30 lat był dziennikarzem w radiu i telewizji, mając także na koncie publikowane w prasie opowiadania i reportaże. Po przejściu na emeryturę w 1998 r. zajął się… uzdrawianiem, m.in. za pomocą bioenergoterapii, hipnozy oraz reiki.

Jak rekomenduje wydawca książki: -  Energia płynąca przez niego przywróciła zdrowie ok. 200 ciężko chorym na nowotwory, cztery osoby wybudziła ze śpiączki, czteroletniej dziewczynce zlikwidowała - nieuleczalnego - glejaka mózgu, pięciorgu chorym na - nieuleczalne - stwardnienie rozsiane zlikwidowała chorobę. Setkom przyniosła ulgę w cierpieniu. Dzięki tej energii narodziło się czternaścioro dzieci, a wielu ludzi zapomniało o migrenie i depresji.

I to właśnie było tytułowe trzecie życie doktora, redaktora Adama Gocela, który dziś ma prawie 80 lat. A zaczęło się od spontanicznego opuszczenia ciała, gdy jeszcze jako chłopiec (w trakcie nieoczekiwanego OBE) ujrzał obrazy, które później zobaczył w rzeczywistości podczas pracy za granicą. Przeżył również śmierć kliniczną, jakiej doświadczył w efekcie groźnego wypadku drogowego (zapis tego wydarzenia jest jednym z najbardziej przejmujących spośród tych, jakie mieliśmy okazję czytać). Nie wiadomo też, do kogo należał głos, który uratował mu wówczas życie, mówiąc; - Patrz w prawo!

Jako lekarz uczestniczący w kursach psychotronicznych informację o tym, że chorobę można rozpoznać jedynie patrząc na chorego, uznawał początkowo, jak sam pisze, za „pieprzenie”. A potem… a potem przyszła wielka przygoda z praktycznym uzdrawianiem.

Dwa zawody: lekarza weterynarii i dziennikarza radia i telewizji, gwarantowały mi bardzo ciekawe życie. Trzeci, bioterapia, dał mi nowe, ogromne możliwości. Podczas ostatnich dwudziestu lat poznałem te fragmenty życia człowieka, o których nasz mózg milczy. Bo nie da się ich nauczyć. Trzeba je „poczuć”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.