Renata Engel (VIDEO)

Spotkanie z wewnętrzną prawdą - 27.02.2019, KGNŚ, Warszawa


Nasz gość pochodzi z rodziny jasnowidzących – ten dar posiadały prababcia i babcia. Sama też jest jasnowidzem. Choć z wykształcenia ekonomistka, los poprowadził ją w innym kierunku. Po wypadku samochodowym, w którym o mało nie straciła życia, trafiła do szpitala z pękniętym kręgosłupem. Tam poznała księdza, który uświadomił jej, że jasnowidzenie to dar. Dramatyczne przeżycia sprawiły, iż zapragnęła bardziej skupić się na swoich umiejętnościach i to w sposób praktyczny. Mierzy się ze stereotypem kojarzącym jasnowidzenie z ubraną na ciemno wróżką z czarnym kotem na kanapie i kryształową kulą.

Stara się ukazać ludziom przydatność tego daru w wielu dziedzinach życia. Prowadzi więc sesje oraz warsztaty bazujące na doświadczeniu i zdobytej wiedzy. A uwieńczeniem tego jest książka Spotkanie z wewnętrzną prawdą, mówiąca o rozwoju duchowym oraz jego wpływie na życie każdego z nas. Opracowana przez nią metoda pomaga zrozumieć pełnię siebie, własne emocjonalne i nawykowe reakcje, dać narzędzie do pracy ze swoim wnętrzem.

Renata Engel uświadamia wpływ dzieciństwa na nasze funkcjonowanie w dorosłym życiu – w zakresie energii, podejmowanych decyzji, światopoglądu, a także w jaki sposób te podświadome mechanizmy budują dostępną nam rzeczywistość, opartą na prawach przejawiających się w warunkach ziemskich.

Uważa, że zadaniem każdej żyjącej istoty jest troska o rozwój własnej świadomości, poszerzanie jej zakresu oraz postrzegania zarówno tego, co wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ważnym elementem tej świadomości okazuje się znajomość siebie oraz praw rządzących rzeczywistością, a to daje możliwość wpływu na nią, a także korygowania swego funkcjonowania.

W czasie spotkania Renata Engel poprowadzi nas przez meandry wspomnianych uwarunkowań.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.