Edyta Adamczewska (VIDEO)

Świadomy, lotosowy poród inicjacją kobiecości - 13.03.2019, KGNŚ, Warszawa

Nasz gość opowie o swojej książce: Tajemnica narodzin. Poród lotosowy, która wpisuje się w kreowanie nowego spojrzenia na moment przyjścia na świat. Jest to wyjątkowa pozycja dla każdego rodzica przygotowującego się na powitanie swojego dziecka. Autorka przedstawia wiele kluczowych faktów, które powinny być powszechnie znane i dopełniających naszą, jako społeczeństwa, wiedzę o tym jak myślimy o porodzie oraz roli kobiety i dziecka w tym doświadczeniu.

„Przesłanie tej książki może mieć fundamentalny wpływ na rodzenie się nowego pokolenia bez przemocy, ale w miłości i zaufaniu do Natury. Chciałabym zwrócić też uwagę na to, że stoimy u progu epoki, która potrzebuje świadomych, niezależnie myślących, wolnych ludzi o otwartych sercach. Dobrze by było, abyśmy otworzyli się na ten cud narodzin i wspierali, jako społeczeństwo, kobiety, które decydują się na poród lotosowy. Poród naturalny jest inicjacją naszej kobiecości. Jeśli odpowiednio do tego wydarzenia się przygotujemy może być ono dla nas doświadczeniem duchowym. Pisząc tę książkę miałam marzenie, aby wiedza w niej zawarta dotarła do każdej kobiety i każdego mężczyzny, którzy pragną stać się świadomymi, odpowiedzialnymi rodzicami."

Edyta Adamczewska -  zagorzała orędowniczka porodu lotosowego. Mama trójki dzieci, w tym najmłodszego urodzonego w domu, w ten właśnie sposób. Zawodowo od kilku lat prowadzi wykłady, sesje i autorski cykl warsztatów rozwojowych pt. Harmonia codzienności. Jest to kompendium wiedzy nie tylko o zdrowym trybie życia, ekologicznych zachowaniach, czy zbilansowanej wegetariańskiej diecie, ale przede wszystkim nauka słuchania własnego serca, szeptów intuicji i odkrywania drogi do życia w harmonii ze sobą i Naturą. Zdobyta wiedza, ukończone liczne kursy oraz warsztaty rozwoju osobistego pozwalają jej wspomagać kobiety podczas odkrywania ich mocy i budowania wewnętrznego autorytetu. Swoją pracę z poszerzaniem świadomości wzbogaca energetyczno-duchowymi, malowanym dłońmi, obrazami, a także delikatnym masażem Touch of soul, który przywraca naturalną równowagę organizmu i synchronizuje nas z energiami Wszechświata.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji ze spotkania

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.