Marek Konieczniak (VIDEO)

Droga Mistrzostwa Jeszuy - 20.03.2019, KGNŚ, Warszawa

  • Czym są „Listy Jeszuy”?
  • Kto jest autorem?
  • Do kogo kierowane jest przesłanie Listów?
  • Czy potrzebne jest  nam kolejne przesłanie Ducha?
  • Czy Jeszua ustanawia nową ścieżkę powrotu do Boga?
  • Czym jest channeling i dlaczego nie ma odpowiednika tego słowa w języku polskim?

To tylko parę pytań, na jakie postaramy się odpowiedzieć  w trakcie spotkania, które będzie przestrzenią wspólnego szukania wątków istotnych w naszej podróży w poszukiwaniu Prawdy. „Listy” są fascynującym otwarciem ścieżki zwanej Drogą Mistrzostwa. Można jednak powiedzieć, że już w tym tomie zawarta jest pełnia przekazu. Droga Otwarcia się na głębię przesłania „Listów” leży po naszej stronie, choć nie oznacza to, że jest to ścieżka jedyna, wyłączająca inne. Spotkanie z „Listami Jeszuy” może być odpowiedzią na wiele pytań na naszej własnej drodze.

Marek Konieczniak, od wielu lat pielgrzymuje różnymi ścieżkami, przez różne wspólnoty charyzmatyczne, modlitewne oraz kontemplacyjne, pracując równolegle z „Kursem Cudów”,  a ostatnich dziewięć lat podąża tak zwaną Drogą Mistrzostwa czyli Drogą Serca, Przemiany i Poznania. Zawodowo od lat związany jest z szeroko pojętą edukacją. Jest również osobą, która doprowadziła do wydania książki „Pracować inaczej” Frederica Laloux, która dała początek trwającej od lat dyskusji nad nowym, tak zwanym turkusowym podejściem do budowania firm i organizacji. Tłumaczenie książek to element drogi duchowej Marka Konieczniaka. Anglista i tłumacz z wykształcenia, lubi mówić, że znajomość języka angielskiego została mu dana, aby przeżyć największą przygodę życia, jaką jest poszukiwanie sensu istnienia i drogi do Boga.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.