Spotkanie ROKU z Tamarą Jermakową-Szymańską i Grzegorzem Szymańskim (VIDEO)

Spotkanie roku z autorami książki OCZYMA MEDIUM. Skazani na śmierć. Inkaski ślad niedzickiej legendy.

(12.10.2016, Warszawa, KGNŚ)

Przypomnijmy, że temu absolutnie niezwykłemu tomowi, stanowiącemu efekt wielomiesięcznej pracy reportera i znanej jasnowidzki, „Nieznany Świat” w numerze październikowym przyznał – wspólnie z JĘZYKIEM CUDÓW Amelii Kinkade – tytuł KSIĄŻKI ROKU 2016.

Fascynujące dzieje Inków w Polsce, związane z zamkiem w Niedzicy, znamy z książek znakomitego reportażysty i pisarza Aleksandra Rowińskiego: Pod klątwą kapłanów, Przeklęte łzy Słońca oraz Dreszczowce zamku Dunajec. W ramach przeprowadzonego reporterskiego śledztwa wielu faktów nie udałoby się jednak ustalić, gdyby nie pomoc Tamary Jermakowejniezwykle silnego medium. Z czasem ta praca tak wciągnęła jasnowidzkę i jej partnera – Grzegorza Szymańskiego, że na własną rękę podjęli kolejne tropy. W efekcie powstała książka OCZYMA MEDIUM. Skazani na śmierć, która odkrywa kolejne zasłony w czasie i przestrzeni. Pojawiające się szokujące zwroty akcji sprawiają, że mamy tu do czynienia z niemal historycznym kryminałem! Odbywamy bowiem niesamowitą podróż w odległą przeszłość, w której przewodnikiem są paranormalne odczyty medium. W efekcie współpracy jasnowidzki oraz dziennikarzy towarzyszymy im w chronologicznej rekonstrukcji autentycznych wydarzeń, ukazujących udział polskiego szlachcica Sebastiana Berzewiczego w powstaniu Tupaca Amaru II w Peru, jego ucieczkę do Polski wraz z córką Uminą – po matce inkaską księżniczką – i wnukiem Antonio, spadkobiercą królewskiego tronu, oraz grupą zaufanych Indian.

Niekiedy Tamara ściąga informacje z Kroniki Akashy, czyli pola morfogenetycznego, innym razem pochodzą one wprost od bohaterów wydarzeń sprzed lat, którzy przekazują je z wymiarów ich obecnej egzystencji. Jermakowa notuje je też za pomocą pisma automatycznego lub rysunków sporządzonych w transie. Można odnieść wrażenie, że Umina czy Sebastian czekali na medium, by zrzucić z siebie przytłaczający ich ciężar tragedii. Ale to nie wszystko, gdyż Tupac Amaru II, czyli José Gabriel Condorquanqui, przekazał Tamarze Jermakowej swoją ostatnią wolę dotyczącą złota Inków, popartą mapami, rysunkami oraz szkicami. I rzecz najważniejsza: wiele komunikatów z tamtej strony znalazło później potwierdzenie w dowodach oraz innych detalach odnajdowanych w archiwach.

To spotkanie dla wszystkich, którzy lubią zagadki przeszłości i sensacyjne wątki, a zarazem szukają potwierdzenia tego, jak wielka jest siła naszego umysłu. Wspomniana książka stanowi zaś bezsporny dowód realnego istnienia fenomenu, dzięki któremu mocą ducha jesteśmy w stanie przekraczać granice czasoprzestrzeni.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.