Pomoc Horusa dla Ziemian

Spis treści

Amulet Ochronny HorusaAmulet Ochronny Horusa współpracujący z energią Piramid Energetycznych Horusa® Alchemiczne osiągnięcie mistrza z D. Harald Alke Kyborg Instytutu® stanowi całkowitą nowość i kontynuacje idei tych piramid.

Amulet Horusa to niewielki przedmiot, o unikalnej formie, który wytwarzany jest w szczególny sposób ze specjalnego materiału. Dzięki swojej wyjątkowości współpracuje stale z Wyższymi Siłami Światła. Powstał, aby umożliwić noszącej go osobie, ochronę i odbieranie szczególnego rodzaju pozytywnych impulsów. Przy jego produkcji stosowane są elementy magii oraz prastare zasady alchemiczne.

Z początkiem 23-go roku istnienia na Ziemi Energetycznych Piramid Horusa®, D. Harald Alke stworzył ten nowy rodzaj amuletu, dzieki któremu możliwość pracy z pozytywnymi energiami została znacznie rozszerzona. Amulet utrzymuje i rozprzestrzenia wibracje oryginalnych Piramid Horusa®. Pierwsze przeprowadzone z nim doświadczenia wykazują, iż osiąga zasięg o promieniu przynajmniej 3 m. Wykorzystuje on energię z gęstej sieci Energetycznych Piramid Horusa, które ustawione zostały w wielu miejscach, w całej Europie Wschodniej i Zachodniej. Razem z tym amuletem wchodzimy w wysokie wibracje, połączone bezpośrednio z energią Horusa. Płynący z niego silny impuls stanowi dla nas stabilną ochronę przed wszelkiego rodzaju zaburzeniami energetycznymi.

Poprzez zastosowanie unikalnego alchemicznego sposobu postępowania, w amulecie użyto wyjątkowych metali w postaci pięciu ich pierwiastków śladowych. Jego średnica to 6 cm, a waga 50 g, przy czym powierzchnię pokryto 24-karatowym złotem. To tak, jakby stale nosiło się przy sobie małą Energetyczną Piramidę Horusa!

Awers amuletu tworzy święty, geometryczny obraz Energetycznej Piramidy Horusa® w postaci Mandali z czerwonym rubinem symbolizującym związaną z nim energię ognia.
Na rewersie widoczna jest struktura fali uosabiająca siłę wody niebieskim szafirem. To połączenie ognia i wody uważane jest przez alchemików za swoistego rodzaju alchemiczny związek jedności obydwu tych potężnych żywiołów.

Mandala Energetycznych Piramid Horusa symbolizuje święte, ośmiokątne Bagua, starochińskiej Świętej Księgi I Cing opisującej różnorodność wszelkich procesów międzyludzkich, zasilanych przepływającą pomiędzy nimi kosmiczną energią.

D. Harald AlkeBagua wyjaśnia wszelkie zachodzące na Ziemi procesy życiowe i  we wspomnianej Mandali związane jest z potężnymi pojęciami: Horus to bóg prawdy i sprawiedliwości, strzegący prawidłowego, boskiego kierunku rozwoju ludzkości. Energetyczne Piramidy Horusa – zasilająca wszelkie życie, boska energia kosmiczna. Power – Moc. / Success – Sukces. / Love – Miłość. / Enlightment – Oświecenie./ Shelter – Ochrona./ Security – Pewność.

Do napisów na awersie wybrany został język angielski, ponieważ stymuluje on pierwszą czakrę i jest właściwy dla utrzymania stabilnej egzystencji oraz sił życiowych, jak również chęci do życia i przetrwania. Amulet nosimy jako naszyjnik na wysokości czwartej czakry. Pochodzi z niej wszelka Siła, dzięki której jesteśmy w stanie rozwiązywać wszystkie nasze zadania życiowe. Dzięki płynącej z niej dobroci serca potrafimy opanować cały otaczający nas świat. Gdy wychodzimy z domu, amulet należy stale nosić przy sobie. Będzie on nas chronić przed wieloma różnymi niekorzystnymi wibracjami, które spotykamy na swojej drodze. Dzięki niemu stabilizuje się nasza aura, przez co staje się ona jednolicie silna.

Podczas pracy z Reiki na odległość amulet kładzie się na fotografii osoby, do której chcemy wysyłać energię. Obok możemy także położyć wydrukowane zdjęcie Wielkiego Ciągu Energetycznych Piramid Horusa we Francji i za pomocą amuletu przesyłać ich energię do osoby z fotografii. Odczuwamy wtedy napływ potężnej, wspaniałej energii, którą przekierowujemy w stronę dalekiego odbiorcy ze zdjęcia. Wszystkie amulety przez dłuższy czas przebywały w dużym modelu G-Energetycznej Piramidy Horusa we Francji.

Posiadacze własnych, oryginalnych Piramid Horusa mogą przytrzymać zwisający prostopadle do dołu amulet, dokładnie nad szczytem piramidy, lub umieścić go tak, aby zwisał prostopadle wewnątrz piramidy. Da się wówczas zaobserwować bardzo silny przepływ energii! Przy modelu C lub przy większym modelu Piramidy Horusa amulet można zawieszać, także na dłużej, na zachodnim rogu odwróconej piramidy wewnętrznej.

Inicjując swój amulet w połączeniu z własną Piramidą Energetyczną Horusa® sprawiamy, że nosząc go, będziemy zawsze i wszędzie z nią połączeni! W ten sposób, jej życiodajna energia nie tylko nas strzeże, ale także zasila swoją mocą, za pośrednictwem amuletu. To potężny postęp w możliwościach użytkowania cudownej, życiodajnej energii Piramid Horusa®!

Amulet Ochronny HorusaPrzekaz od Horusa: Ten amulet jest wspaniałą rzeczą, możliwą do osiągnięcia przez wielu ludzi. Przypomina codziennie o pozytywnych siłach Wszechświata. Kto się na to otwiera, otrzymuje pomoc zarówno ode mnie, jak i wszystkich innych boskich istot ze Światła, które zajęte są troskliwym prowadzeniem rozwijających się duchowo ludzi. Można wykorzystać to jako okazję do wznoszenia się i rozprzestrzeniania sieci miłości. Nowy amulet jest duchowym wzmacniaczem dla wszystkich osób o jednakowym, pozytywnym sposobie myślenia.Dzięki temu możliwy jest duchowy wzrost ludzi zorientowanych na swój rozwój. Szansa ta może być wykorzystana dla ich duchowego współistnienia w Jedności.
Każdy z Was otrzymuje wciąż na swojej drodze nowe szanse rozwoju. Wszechświat kocha Was wszystkich, idących właściwą, dobrą drogą. Amulet może być przydatny w codziennym przypominaniu o tym, że Wasze życie ma głęboki sens, oraz że warto jest żyć i pozostawać człowiekiem kochającym i prawym. Wykorzystajcie tę szansę! Miłość jest siłą łączącą wszystko ze sobą! Wierzę w Was w tym świecie oraz we wszechobecną, płynącą z Was Miłość! Sat nam.

Kochajcie całym Światłem Serca na Waszej drodze, czerpcie z tego radość, odbierajcie wszelkie dobrodziejstwa od Boga. Życzy Wam tego Wasz D. Harald Alke© z Kyborg Instytutu® w Niemczech.

Amulet jest pozłacony 24 – karatowym złotem. Jego średnica wynosi 6 cm, waga: 50 g. Cena amuletu: specjalnie dla klientów z Polski: 249 € plus 17 € - koszty przesyłki wraz z ubezpieczeniem. (Cena z 2013 roku/ Aktualne ceny na zapytanie!).

Channeling od Horusa: Urządźcie się jak najlepiej na Ziemi - to szansa, która została Wam dana! Każdy człowiek ma prawo do szczęścia, dobrobytu, powodzenia. Wszelkie zmartwienia, troski będą należeć do przeszłości, jeśli tylko zrozumiecie to, co pragnę Wam przekazać, i korzyści płynące z piramid. Przestańcie wciąż obwiniać innych za swoje własne problemy. To Wy i nikt inny jesteście odpowiedzialni za to, jak Wam się powodzi i nikt poza Wami samymi nie może zmienić Waszego losu na lepszy. Zatem do dzieła! Oto właśnie prawdziwa magia: gdy to, co robicie, podoba się Bogu i służy ludziom!

Wszystko, co możemy sobie wyobrazić, staje się rzeczywistością, jeśli wystarczająco mocno tego pragniemy. Moim marzeniem było mieć wpływ na to, by świat stał się trochę lepszy i aby warto było żyć na Ziemi. Kto zrozumiał, co może ofiarować duchowość, otrzymuje dostęp do ukrytych w swojej duszy sił. Gdy wprowadzimy tę wiedzę do naszego życia, nabiera ono wreszcie sensu i w nowy, szczególny sposób staje się pełne sukcesów.

Wykorzystajcie tę wiedzę, by osobiście polepszyć swoje życie! Wykorzystajcie moc piramid energetycznych i treningu energetycznego, by wasze warunki życia stawały się coraz lepsze! Z każdą nową piramidą stwarzamy uwolniony kawałek Ziemi, gdzie energia życia może lepiej płynąć. Moje marzenie stało się rzeczywistością: w roku 1990 stworzyłem pierwszą piramidę energetyczną i opublikowałem trening energetyczny.

Dziś regularnie przyjeżdżają do nas ciężarówki z dostawami nowych piramid. Za każdym razem, gdy nadjeżdża kolejna partia, aby wkrótce zostać rozprowadzona w Europie i na świecie, czujemy swoisty wstrząs energetyczny. Coraz więcej ludzi pojmuje, jakie szanse i nowe możliwości mogą im dać piramidy i trening energetyczny z Instytutu Kyborg©. Jeśli to do Państwa przemawia, przyłączcie się!

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.