Wahadełko a radiestezja

WAHADEŁKO A RADIESTEZJA. Nowe spojrzenie. Praktyczne wykorzystanie wahadlarstwa
Tomasz Sitkowski
Studio Astropsychologii, Białystok 2017

To książka o radiestezji odmienna od wszystkiego, co dotychczas na ten temat wydano. Skupia się bowiem w głównej mierze na metodzie fizycznej, podczas gdy ogromna większość edycji poświęconych radiestezji dotyczy technik mentalnych.

Tomasz Sitkowski kreśli nową hipotezę na temat zjawisk radiestezyjnych, próbując wyjaśnić je w sposób, by tak rzec, bardziej zracjonalizowany. Owszem, w takich pozycjach, jak np. Nowoczesna radiestezja Jerzego Woźniaka, czy Nauka odkrywa fenomen radiestezji Piotra Tyrawy zostały podjęte próby opisu mechanizmu odbieranych przez różdżkarza czy wahadlarza sygnałów, brak w nich jednak wskazania konkretnych związków tego procesu z ruchami przyrządów radiestezyjnych.

Natomiast sygnalizowana książka, analizując metodę fizyczną  w radiestezji i posługiwanie się nią w praktyce, przekłada niejako fizyczne oddziaływania otoczenia na ruchy wahadła. Formułując hipotezę istoty oddziaływań geopatycznych we wspomnianym ujęciu i sposobu ich wpływania na człowieka, skłania do pogłębionych przemyśleń i dyskusji.

Recenzja: Nieznany Świat 01/2018

 

 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.