Nieznany Świat 2/2019 (338)


W NUMERZE 2/2019

Nowa Wieża Babel
Czy język wpływa na myślenie i odbiór rzeczywistości? Czy ludzie w przyszłości będą posługiwać się jedną wspólną mową?  Szukając odpowiedzi na te pytania zapomina się, że na naszej planecie funkcjonują języki opisujące czas i przestrzeń w sposób niepojęty dla ludzi Zachodu. 

Dostępne również wydanie elektroniczne! - e.nieznanyswiat.pl

* * * * *

ZMIANY NA ZIEMI: CZY ZBLIŻA SIĘ EPOKA KATAKLIZMÓW?
W ostatnich latach naukowcy dokonali ważnych odkryć związanych z procesami i zjawiskami, mogącymi odmienić losy narodów, a nawet całej cywilizacji. Budzące się do życia superwulkany, powolne przebiegunowanie i globalne ocieplenie, mogą być przyczyną zamieszania, jakiego ludzkość nigdy dotąd nie doświadczyła.

 * * * * *

Kronika Akaszy
• Chińczycy po ciemnej stronie Księżyca • Czy tak wyglądał Jezus? • Telepatia na czterech łapach • Atlantyda na hiszpańskich bagnach? • Jak szczęśliwie przeżyć życie?

* * * * *

Dostępne również wydanie elektroniczne - e.nieznanyswiat.pl

Niewidzialne słońce nad Fatimą
Co pojawiło się na niebie podczas ostatniego objawienia w Fatimie? Są tylko dwie możliwości: był to jakiś obiekt fizyczny emitujący światło albo niematerialny obiekt świetlny udający Słońce - pisze Mariusz Malec.

* * * * *

SŁOWIAŃSKI PRZEKAZ O WIELKIEJ TRADYCJI PÓŁNOCY
Co w ogóle wiemy o świadomości, kulturze, egzystencji naszych przodków w czasach przed pisaną historią? Czy słyszeliśmy o ich umiejętnościach uzdrawiania, medytacji po naszemu? Więcej wiemy o wschodnich praktykach duchowych sprzed kilku tysięcy lat niż o własnych. Tymczasem okazuje się, że Tradycja Słowiańska jest jeszcze starsza...

 * * * * *

Tajemnice grafologii (III): Na wokandzie sądowej
Pismo ujawnia także mroczną stronę naszej osobowości: wady, kompleksy, zahamowania. Potrafi wskazać kłamstwo, depresję, nałogi, skłonności samobójcze i psychopatyczne. Ujawnia fałszerstwa dokumentów, popełnione zbrodnie, próby zatarcia śladów. To graficzny wariograf.

 * * * * *

Dotknięcie Nieznanego
- czyli stała rubryka, w której drukujemy relacje Czytelników o ich zetknięciach z Nieznanym. W tym numerze: • Zbadali i oddali? Klucze, czyli krótka opowieść o zdarzeniu, które nie znalazło wytłumaczenia • Przydrożna przygoda • Mocą natury podyktowane • Jazda bez trzymanki, czyli sny się (niestety) spełniły • UFO wleciało w zagajnik.

* * * * *

Świetlista kula nad Syberią
Powietrzny spektakl, który rozegrał się wieczorem 26 października 2017 r. nad północną Syberią, wbrew wielu doniesieniom w internecie oraz innych mediach, nie miał nic wspólnego z UFO. Należał jednak do najbardziej  efektownych świetlnych widowisk na nieboskłonie w ostatnich dziesięcioleciach.

 * * * * *

Niebezpieczny strumień kosmicznych ciał
W styczniu 2017 r. media opublikowały informację, opatrzoną tytułem: Jeśli zderzą się z Ziemią, zniszczą cały kontynent. Polacy ostrzegają przed kosmiczną katastrofą w 2019 r. Czy są powody by obawiać się roju Taurydów?

* * * * *

Anielski dotyk
Doświadczenie z medycyną energetyczną i uzdrawianiem Ania Molęda rozpoczęła 20 lat temu po spotkaniu z pewną lekarką ze szpitala na warszawskiej Pradze. Już po krótkim kontakcie dr Ewa powiedziała jej, iż jest pewna i intuicyjnie bardzo mocno wyczuwa, że będzie uzdrawiać ludzi swoim anielskim dotykiem.

* * * * *

ALERGIE: CZEGO LEKARZ CI NIE POWIE
W swojej ponad 20-letniej praktyce diagnostyczno-terapeutycznej miałem kontakt z wieloma pacjentami, których głównym  problemem zdrowotnym były alergie, zarówno wziewne jak i pokarmowe. Szczególną odmianą tych ostatnich są nietolerancje pokarmowe, czyli opóźnione, ukryte reakcje alergiczne, ujawniające się licznymi objawami - pisze dr Włodzimierz Borzęcki

* * * * 

WSZYSCY STANOWIMY JEDNO
Takiego teatru, jaki stworzył przed 28 laty i do dziś nim kieruje, w Polsce nie ma. Jarosław Fedoryszyn - twórca Teatru Woskresinnia jest laureatem Certyfikatu NŚ Nowe Wzorce Sztuki za 2018 rok

 * * * * *

O życiu we dwoje 
Relacja dwojga ludzi stwarza nową przestrzeń: to związek, traktowany jako oddzielny byt, któremu da się postawić horoskop. Nie będzie on mówił o jakości tej więzi, lecz wskaże, co między partnerami może się wydarzyć i co są oni w stanie wspólnie zbudować, albo zniszczyć.

 * * * * *

PONADTO:


WIDZĘ TAKŻE NIEBO: O sercu
KONTAKT (NIE)TELEPATYCZNY - Listy do Redakcji
SIRIUS-D: regeneracyjna superżywność
KONWENCJA MENTALNA: A słowo ciałem się stało
L
EKTURY NŚ:  Wampiry energetyczne, Ewangelia Ery Wodnika Jezusa Chrystusa, Mag. Stefan Ossowiecki, Dieta Keto pod lupą, Dieta ketogeniczna.
FILMOTEKA NŚ: Boyhood

RAPORT Z BEZDROŻY:
 Cuda wianki
HOROSKOP NA LUTY + WYKAZ GODZIN SPALONYCH W 2019!

Dowiedz się więcej o: PRENUMERACIE oraz ZAKUPIE NUMERÓW ARCHIWALNYCH

Numer bieżącyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.